Skip to main content

Hinnakokkulepped hinnakirjagruppide alusel

Üheks võimaluseks Ladu20 hinnakokkuleppeid hallata on teha seda hinnakirjagrupide kaudu. Kõige tihedamalt kasutatakse seda ketiklientide hinnakokkulepete haldamiseks.

Selleks, et Ladu20-s rakenduks kliendile hinnakirjagruppide kokkulepped tuleb  kliendikaardil hinnasüsteemi sektsioonis teha vastav märge.

Samas, "sortimendi" osas, on koheselt võimalik lisada ka märge, et kas kliendile on võimalik müüa vaid hinnakirjagrupi hinnakirjades olevaid tooteid või ka hinnakirjagrupi väliseid tooteid.Grupipõhiseid hinnakirju saab teha mitut liiki : hinnakiri(1), püsisoodus(2)  või kampaania(3). Sulgudes olev number näitab prioriteetsust hinnakirja rakendumisel

Üldjuhul on Ladu20 seadistatud nii, et kui leitakse mitu konkureerivat hinnakokkulepet, siis rakendub kõrgeima prioriteetsusega kokkulepe.

Igal hinnakirjal peab olema määratud tema kehtivusaeg.

Juhul kui täita hinnakirja pealdises linnuke "erisortiment", siis rakenduvad hinnakirja hinnad vaid nendele kauplustele millel on konkreetselt sortiment fikseeritud.

Täiendavalt on võimalik registreerida, et kas  hinnakirja sisestatud kogus on müügiprognoos või broneering*1


Hinnakirjad

Hinnakirja sortimenti on võimalik määrata lehel "sortiment". Selleks, et sortimenti märkida tuleb kõigepealt vasakpoolsest alumisest loetelust valida kliendid kellele sortimenti soovitakse määrata. Seejärel saab juba konkreetslt kauplusepõhiselt sortimendi  linnukestega ära märkida.

 

Vajadusel on iga hinnakirja rea kohta võimalik sisestada ka detailsem prognoosi jagunemine ajaliselt. 

2019-11-26_11h42_00.png

 

*1 - konkreetne käitumine on KMA poolt seadsitatud kliendipõhiselt